«Вчені вивчають світ яким він є; інженери створюють світ, якого раніше не було.»

—Теодор фон Карман

Візія
 АРКОНА ІНЖИНІРИНГ сучасна компанія, яка динамічно розвивається, постійно використовуючи останні досягнення в галузях охоплення та застосовує науковий підхід. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб людська діяльність йшла у гармонії з природою та поширюємо цю думку.

Місія
 Місією підприємства є ефективне використання всіх видів ресурсів для реалізації проекту, будь то матеріальні ресурси, час, енергія, та використання безпечних матеріалів для максимального збереження довкілля. Впровадження новітніх систем управління бізнес процесами та автоматизація функцій процесів, застосування енергоефективних технологій та сучасних матеріалів є пріоритетним завданням.

Цінності:

  • Відкритість
  • Професійність
  • Порядність
  • Партнерство

 АРКОНА ІНЖИНІРИНГ працює на ринку України з 2014 року. Основним видом діяльності є управління проектами з направленням B2B та B2G. За перші два роки існування підприємства реалізовано понад ста проектів різної величини, більше половини проектів були міждисциплінарними інші галузевими. Кожен співробітник має відповідну освіту, знання та досвід, а також регулярно проходить навчання та перевірку знань в області своєї компетенції.

 Сучасний світ це світ швидких змін тому оперативне реагування на виклики, а також ефективність використання ресурсів при виконанні проекту є ключовими факторами успіху.