Інвентаризація землі

Інвентаризація землі – це детальний опис земельного фонду територіальної громади.

Мал. 1. Кадастрова карта України.

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про землеустрій», інвентаризація землі проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, виявлення та виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Інвентаризація земель виконується згідно:

  • Закон України «Про землеустрій»;
  • Закон України «Про державний земельний кадастр»;
  • Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 05 червня 2019 р. №476.

Проведенням інвентаризації землі та складанням за її результатами технічної документації із землеустрою займаються сертифіковані інженери-землевпорядники.

Для замовлення інвентаризації землі, будь-ласка, надішліть на електронну пошту info@arkona.com.ua наступні документи:

  • лист замовлення;
  • технічне завдання на інженерні вишукування (за наявності).

Наші спеціалісти в найкоротший термін ознайомляться з вихідними даними та зв’яжуться з Вами для уточнення завдання та визначення вартості робіт.

Якщо у Вас залишилися питання стосовно інвентаризації землі, будь-ласка зв’яжіться з нами за номером телефону +38 095 277 42 02.