Про нас

«Вчені вивчають світ яким він є; інженери створюють світ, якого раніше не було.»

—Теодор фон Карман

   КОМПАНІЯ АРКОНА  – українська інжинірингова компанія. Ми ведемо діяльність у сфері архітектурного проєктування з 2014-го року. На даний час реалізовано більше трьохсот проєктів кошторисною вартістю понад 150 мільйонів гривень, більшість об’єктів введено в експлуатацію та вони успішно функціонують.

   Нашим фундаментом є співробітники, які мають відповідну освіту, знання та досвід, а також регулярно проходять навчання для підвищення кваліфікації та перевірки знань в області своєї компетенції.

   Нашою особливістю є комплексна розробка проєктно-кошторисної документації, застосування інформаційної моделі будівлі, використання прогресивних систем менеджменту, дотримання світових та місцевих стандартів якості, співпраця з надійними, авторитетними партнерами. Все це дає гарантію розробки проєктів в рамках запланованого бюджету, строків та якості.

   Візія

   Ми сучасна компанія, яка динамічно розвивається, постійно використовуючи останні досягнення в галузях охоплення та застосовує науковий підхід. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб людська діяльність йшла у гармонії з природою та поширюємо цю думку.

   Місія

   Місією підприємства є постійне підвищення  ефективності використання всіх видів ресурсів для реалізації проєктів, будь то матеріальні ресурси, час, енергія, та використання безпечних матеріалів для максимального збереження довкілля. Впровадження новітніх систем управління бізнес процесами та автоматизація функцій процесів, застосування енергоефективних технологій та сучасних матеріалів є пріоритетним завданням.

   Цінності:

  • Відкритість
  • Професійність
  • Порядність
  • Партнерство

   Сучасний світ це світ швидких змін, тому оперативне реагування на виклики, а також ефективність використання ресурсів при виконанні проєкту є ключовими факторами успіху.