Про нас

«Вчені вивчають світ яким він є; інженери створюють світ, якого раніше не було.»

—Теодор фон Карман

   КОМПАНІЯ АРКОНА  – українська інжинірингова компанія. Ми ведемо діяльність у сфері архітектурного проєктування з 2014-го року. На даний час реалізовано більше трьохсот проєктів кошторисною вартістю понад 150 мільйонів гривень, більшість об’єктів введено в експлуатацію та вони успішно функціонують.

   Нашим фундаментом є співробітники, які мають відповідну освіту, знання та досвід, а також регулярно проходять навчання для підвищення кваліфікації та перевірки знань в області своєї компетенції.

   Нашою особливістю є комплексна розробка проєктно-кошторисної документації, застосування інформаційної моделі будівлі, використання прогресивних систем менеджменту, дотримання світових та місцевих стандартів якості, співпраця з надійними, авторитетними партнерами. Все це дає гарантію розробки проєктів в рамках запланованого бюджету, строків та якості.

   Візія

   Ми сучасна компанія, яка динамічно розвивається, постійно використовуючи останні досягнення в галузях охоплення та застосовує науковий підхід.

   Місія

   Місією підприємства є пошук та застосування таких рішень, щоб людська діяльність йшла у гармонії з природою, ми прикладаємо для цього максимум зусиль та поширюємо цю думку. Це і постійне підвищення ефективності використання всіх видів ресурсів для реалізації проєктів, будь то матеріальні ресурси, час, енергія та використання безпечних матеріалів для максимального збереження довкілля; це і впровадження новітніх систем управління бізнес-процесами та автоматизація їх функцій; це і застосування енергоефективних технологій та сучасних матеріалів.

   Цінності:

  • Відкритість
  • Професійність
  • Порядність
  • Партнерство

   Сучасний світ це світ швидких змін, тому оперативне реагування на виклики, ефективність використання ресурсів та добре налагоджені бізнес-процеси є ключовими факторами успіху.