Архітектурно-будівельне проєктування

 Архітектурно-будівельний проєкт потрібен для дотримання будівельних норм, правил та визначення вартості майбутнього будівництва, реконструкції або капітального ремонту.

 КОМПАНІЯ АРКОНА виконує комплексне архітектурно-будівельне проєктування об’єктів будівництва, реконструкції або капітального ремонту. Над розробкою комплексної проєктної документації працюють, в залежності від завдання, спеціалісти різних професій: архітектори, конструктори та кошторисники. Ми маємо можливості та висококваліфікованих спеціалістів для виготовлення проєктно-кошторисної документації будь-якої складності та комплектності.

 Для замовлення архітектурно-будівельного проєкту, будь-ласка, надішліть на електронну пошту info@arkona.com.ua наступні документи:

  • лист замовлення;
  • план приміщення або території;
  • технічне завдання на проєктування;
  • або опишіть стисло завдання.

 Наші спеціалісти в найкоротший термін ознайомляться з вихідними даними та зв’яжуться з Вами для уточнення завдання та визначення вартості проєктування.

 Якщо у Вас залишилися питання стосовно архітектурно-будівельного проєктування, будь-ласка зв’яжіться з нами за номером телефону +38 096 869 1234 або електронною поштою info@arkona.com.ua.