Безпека платежів

Сайт https://arkona.com.ua/ підключений до інтернет-еквайрингу. Ви можете безпечно розрахуватись на сайті банківською карткою Visa або Mastercard. Інтеграція забезпечена сервіс-провайдером FONDY.

Як це працює?

Після натискання кнопки “Оплатити” відкриється захищене вікно FONDY, де потрібно буде вести дані своєї картки, та вікно 3-D Secure двофакторної аутентифікації користувача від Вашого банку (якщо така послуга надається для даної картки). Підтвердження використання картки здійснюється за допомогою смс пароля, який прийде на Ваш підключений до картки номер телефону, його потрібно буде ввести у поле вводу пароля.

Одна з найчастіших проблема невдалих платежів це ліміти на платежі в інтернеті, змініть ліміт на суму необхідну для здійснення покупки та продовжіть. Це можно зробити або через клієнт-банк або у телефонному режимі зателефонувавши до свого банку.

Дані Вашої банківської картки обробляються сервіс-провайдером FONDY та не передаються нам або третім особам.

FONDY приділяє особливу увагу дотриманню заходів безпеки карт клієнтів та операцій, які проходять через їхню платформу. Даний сервіс використовує цілий комплекс заходів безпеки для забезпечення збереження даних.

Сертифiкацiя PCI DSS Level 1

FONDY є власником сертифікату безпеки PCI DSS Level 1Level 1 — це рівень, який передбачає виконання найсуворіших вимог з безпеки для компаній, що обробляють більш ніж 6 млн. транзакцій на рік.
Наявність такого сертифікату передбачає щорічний аудит (проведений QSA–компанією) та щоквартальне ASV–сканування платформи FONDY. В рамках даного сертифіката FONDY працює за такими напрямками:

  • Безпека (сюди в першу чергу входить збереження даних власників карток)
  • захист та контроль (за доступом до даних власників карток і обладнання, на якому ці дані знаходяться)
  • моніторинг і тестування мережі (здійснюється на регулярній основі з урахуванням політики забезпечення інформаційної безпеки)

3-D Secure

3-D Secure – це протокол, який використовується як додатковий рівень безпеки для онлайн-кредитних і дебетових карт, двофакторної (2 стадії) аутентифікації користувача. Його роль полягає в дублюванні запиту на підтвердження використання карти. В основному він виглядає як запит на введення пароля, який відправляється банком SMS-повідомленням на прив’язаний до картки телефонний номер.

FONDY.Antifraud

Платежі, що здійснюються через FONDY, проходять через власну систему виявлення шахрайства FONDY.Antifraud. Система містить більше 300 правил за якими FONDY виявляє зловмисників. FONDY.Antifraud безперервно удосконалюється, щодня доповнюючись новими навичками визначення шахраїв. Різноманітність діяльності та географії ринків наших клієнтів дає FONDY можливість постійно тестувати і покращувати гнучкість системи при виявленні зловмисників, особливо на тих ринках, де активність шахраїв найбільш висока.

Comodo SSL-сертифікат

Платформа FONDY використовує стандарт шифрування компанії Comodo, що забезпечує передачу даних між браузером клієнта та платіжною системою по захищеному каналу. Таким чином, SSL-сертифікат інформує відвідувачів сайту про те, що нашому ресурсу можна довіряти.