Публічна оферта

Шановні відвідувачі, будь-ласка уважно ознайомтеся з даною публічною офертою, якщо Ви не згодні з умовами, то будь-ласка не використовуйте цей сайт та відмовтесь від замовлення наших товарів, робіт або послуг.

1. Загальні поняття та предмет регулювання.

1.1. Терміни.

Сайт – https://arkona.com.ua/.

Сторінка у соціальній мережі – сторінки соціальних мереж, таких як instagram, facebook та інші, де офіційно представлені наші товари, роботи або послуги та на які є посилання на сайті.

Угода – дана публічна оферта.

Користувач – будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснює доступ до Сайту або сторінок у соціальних мережах, допустимого для акцепту цієї Угоди віку та є громадянином України.

Замовник – Користувач, який використовує Сайт, сторінки у соціальних мережах або інші доступні форми контакту вказані на Сайті для замовлення товарів, робіт або послуг.

Сторони – взаємне згадування адміністрації Сайту та Користувача.

1.2. Предмет регулювання.

Сайт, через мережу інтернет, розміщує інформацію про товари, роботи або послуги для їх продажу, виконання або надання. Дана Угода регулює взаємовідносини між адміністрацією Сайту, та Користувачем Сайту.

2. Умови користування Сайтом.

2.1. Матеріали сайту.

Всі матеріали сайту захищені авторським правом та належать їх власникам. Якщо Ви використовуєте ці матеріали в своїх цілях, будь-ласка залишайте посилання на джерело.

2.2. Реєстрація.

При реєстрації на Сайті, сторінках у соціальних мережах або через інші доступні форми контакту вказані на Сайті і оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Користувач несе відповідальність за точність вказаних даних, за безпечне зберігання логіну та паролю та за дії зроблені Користувачем на Сайті під логіном вказаним при реєстрації. При втраті логіну та/або паролю Користувач повинен одразу повідомити про це Адміністрацію через контактну форму вказану на сайті, або іншим доступним способом. Адміністрація Сайту залишає за собою право розсилати акційні пропозиції на номер і/або електронну пошту Користувача, вказані при реєстрації або в замовленні. При відмові Адміністрація Сайту зобов’язується виключити адресу Користувача з розсилки.

2.3. Зворотній зв’язок.

Користувач може звертатися до Адміністрації Сайту зі скаргами, побажаннями або іншими питаннями відправивши електронного листа на адресу info@arkona.com.ua або залишати коментарі. При чому Користувач несе відповідальність, що цей коментар або повідомлення не містить образу, не є загрозливим, не порушує моральні норми та авторські права, не містить дискримінаційні ознаки або ненависть за релігійною, етнічною, статевою, расовою, соціальною або іншою приналежністю та будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Адміністрація Сайту залишає за собою право на видалення будь-якого Вашого повідомлення або коментаря без Вашої на те згоди та безоплатне використання Ваших повідомлень на власний розсуд. Адміністрація сайту не несе відповідальність за інформацію розміщену Користувачем на Сайті.

2.4. Персональні дані.

Ми ставимося з повагою та відповідальністю до конфіденційної інформації залишеної Користувачем при відвідуванні Сайту. Ми зобов’язуємося збирати тільки ті персональні дані, які Користувач добровільно передає, та які необхідні для продажу товарів, виконання робіт або надання відповідних послуг. Ми збираємо та обробляємо такі дані: ім’я, прізвище, по батькові, адреса і електронна адреса та адреса сторінки у соціальних мережах, номер контактного телефону, вихідні дані необхідні для розробки проєкту, cookies, анонімні ідентифікатори, інформація про з’єднання, системна інформація. Продовжуючи використання Сайту Користувач дає згоду на збір, використання, передачу та обробку персональних та технічних даних. Докладніше про нашу політику конфіденційності.

3. Права та обов’язки користувачів.

3.1. Користувач має право: здійснювати покупки через сайт; зв’язуватися з адміністрацією сайту для скарг, пропозицій, побажань та інших питань; користуватися всіма доступними матеріалами та функціями сайту.

3.2. Користувач повинен: використовувати Сайт за призначенням; не зловживати користуванням Сайтом, не перешкоджати роботі Сайту, перед початком користування сайтом ознайомитись з цією офертою та політикою конфіденційності.

4. Права та обов’язки Адміністрації Сайту.

4.1. Адміністрація Сайту має право обмежити доступ Користувача до сайту без попереднього повідомлення при порушенні умов цієї Угоди або інших документів, що стосуються правил користування сайтом, при закінченні дії сайту або у зв’язку з технічними чи іншими проблемами функціонування сайту.

4.2. Адміністрація Сайту зобов’язується прикласти максимум зусиль для успішної реалізації купівлі-продажу товарів, виконання робіт та надання якісних послуг.

4.3. При виявленні неточностей або помилок, зі скаргами, побажаннями та рекомендаціями стосовно продукції, послуг чи робіт або іншими питаннями відправляйте електронного листа на адресу info@arkona.com.ua, ми в найкоротший термін розглянемо його.

5. Відмова від відповідальності

5.1. Матеріали та послуги цього Сайту надаються на умовах «як є» без жодних гарантій. Ми не гарантуємо точності та повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. Адміністрація Сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність розміщеної інформації. Адміністрація Сайту в будь-який час може вносити зміни в матеріали або послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у представлені в них продукти та ціни без окремого повідомлення. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Адміністрація Сайту не зобов’язана оновлювати їх. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

6. Умови продажу товарів, виконання робіт або надання послуг.

6.1. Доставка.

6.1.1. Ми пропонуємо наступні способи доставки:

6.1.3. Вартість доставки:

 • згідно тарифів постачальника даної послуги та залежить від габаритних розмірів ваги та відстані від відділення вибраного Вами сервісу доставки у м. Херсон. З тарифами ви можете ознайомитися на сайтах сервісів: Нова ПоштаУкрпоштаСатМіст Експрес;
 • або за рахунок Продавця.

6.1.2. Доступність сервісу, способу доставки та вартість для даного товару вказується у момент оформлення замовлення. Постачальники сервісу доставки можуть змінювати тарифи без повідомлення тому кінцева фактична вартість може трохи відрізнятися від запланованої.

6.2. Оплата.

6.2.1. Оплата онлайн:

 • банківською карткою Visa або MasterCard онлайн на сайті при оформленні замовлення за допомогою сервісу FONDY, вартість даної послуги за рахунок Продавця (якщо доступно);
 • на розрахунковий рахунок (IBAN) за допомогою додатків Приват24, Oshad 24/7 та інші, комісія згідно тарифів Вашого банку (приблизно 0,5% від суми, для кредитних коштів близько 3%).

6.2.2. Накладений платіж при отриманні у відділеннях служби доставки:

 • вартість через сервіс Нова Пошта: 20 грн + 2% від суми переказу;
 • вартість через сервіс Укрпошта: 1% від суми переказу;
 • вартість через сервіс Сат: 2% +15 грн. від суми переказу;
 • вартість через сервіс Міст Експрес: 2% + 15 грн. від суми переказу.

6.2.3. Доступність способу оплати для кожної товарної позиції вказується у момент оформлення. Постачальники фінансових сервісів можуть змінювати їх вартість без повідомлення тому кінцева фактична вартість може трохи відрізнятися від запланованої.

6.3. Гарантії.

6.3.1. Ми гарантуємо, що вся продукція представлена на Сайті є сертифікованою для продажу на території України та надходить від офіційних дилерів або виробників.

6.3.2. Роботи замовлені через сайт (проєкти) або послуги виконуються згідно встановлених будівельних норм та правил, галузевих стандартів або інших нормативно-правових документів та повністю відповідають меті їх замовлення. Максимальний строк виконання робіт або послуг вказується в описі товару або за замовчуванням 10 робочих днів.

6.3.3. Гарантійний термін для виявлення недоліків у результатах роботи (проєкти) або наданих послугах після їх прийняття вказується в описі товару або за замовчуванням становить 2 місяці. Для рекламацій стосовно результатів роботи (проєктів) або наданих послуг, будь-ласка відправляйте електронного листа на адресу info@arkona.com.ua або зв’яжіться з Адміністрацією Сайту іншим доступним способом.

6.4. Повернення.

6.4.1. Умови повернення товару згідно Закону України “Про захист прав споживачів“.

6.4.2. Роботи або послуги виконані на замовлення (проєкт) приймаються актом виконаних робіт або наданих послуг незалежно від того оплачені вони попередньо чи ні. Згідно Закону України “Про захист прав споживачів“ та Цивільного Кодексу України умовою неприйняття замовлених робіт або послуг після їх виконання є:

 • невідповідність галузевим нормативним документам та стандартам;
 • порушення строків;
 • невідповідність наданих послуг заявленій меті;
 • неможливість використання результату роботи (проєкту) для заявленої мети.

Не підписаний Замовником акт виконаних робіт або наданих послуг, згідно Цивільного Кодексу України, вважається підписаним, якщо Замовник в триденний термін після отримання результату роботи (проєкту) або наданої послуги не надав зауваження.

У випадку виявлення недоліків у результатах роботи (проєкті) або наданої послуги впродовж гарантійного терміну, Замовник повинен негайно, а максимум у триденний термін повідомити про це виконавця.

При виявленні недоліків у результатах роботи (проєкті) або наданих послуг в період гарантійного терміну, ми гарантуємо своєчасне їх виправлення, а при неможливості усунення – повернемо вартість сплачену за такі роботи або послуги.

7. Порядок внесення змін.

7.1. Адміністрація Сайту залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди або до інших документів без повідомлення про це. Угода є загальнодоступною.

8. Вирішення спорів.

8.1. Сторони домовляються, при виникненні будь-яких суперечок, прикласти максимум зусиль для їх вирішення у порядку переговорів, а при неможливості – у судовому порядку.

9. Порядок прийняття або неприйняття публічної оферти.

9.1. Користувач повинен ознайомитися з цією Угодою перед використанням Сайту або  перед оформленням замовлення через сторінки у соціальних мережах або іншими доступними способами вказаними на Сайті, та у разі неприйняття умов Угоди, використання Сайту повинно бути негайно припинено користувачем. Продовження користування Сайтом означає повне і беззаперечне прийняття цих умов та інших нормативних документів, які стосуються правил користування Сайтом.

Дата останнього оновлення 19.07.2021 року.