Електрифікуємо

Дізнайтесь, як можна заощаджувати на опаленні. Використовуйте наш проєкт реконструкції внутрішніх електромереж для монтажу електроопалення та для збільшення виділеної потужності (у разі потреби).


ЯК ЗАОЩАДИТИ

Пропонуємо Вам скористатися можливістю заощадити на опаленні вашої оселі та стати більш незалежним у формуванні власного бюджету перейшовши на електроопалення. Замовляйте проєкт реконструкції внутрішніх електромереж, зробіть монтаж електроопалювального обладнання згідно проєкту та власноруч керуйте власним бюджетом на опалення. Як перевести свою оселю з централізованого на автономне опалення, Ви можете дізнатися зі статті.


НАПРИКЛАД


Електроопалення житла 50 м.кв. при нормальних умовах не перевищує 1000 кВт∙год/міс., та у середньому споживає 700 кВт∙год/міс. Додайте до цього Ваші постійні витрати на інші електроприлади та сплачуйте за електроенергію менше ніж при користуванні альтернативними способами опалення.

Приклад розрахунку для житла ~50 м.кв. станом на початок 2021 року в опалювальний період з 01 жовтня по 30 квітня (включно):

 • електроопалення: 
  700 кВт∙год/міс. × 1,68 грн./кВт∙год = 1176 грн./міс.*
 • інші електроприлади:
  300 кВт∙год/міс. × 1,68 грн./кВт∙год = 504 грн./міс.* 
 • разом у опалювальний період:
  1176 + 504 = 1680 грн./міс.* 

* тарифи вказані станом на 01.02.2020 р. можуть бути змінені регулятором. Розрахунки приведені в ознайомлювальних цілях. Ознайомитися зі всіма тарифами можна за посиланням.


ЯК ЕЛЕКТРИФІКУВАТИСЯ

Дізнайтеся, чи можете Ви відключитися від централізованого опалення та перейти на електричне (якщо Ви підключені до централізованого опалення) → Зберіть необхідні документи → Замовте у нас проєкт реконструкції внутрішніх електромереж → Встановіть опалювальні електроприлади згідно проєкту та самі керуйте своїми витратами на опалення. 


СКЛАД ПРОЄКТУ

Проєкт розробляється у двох екземплярах, один екземпляр, разом з актом обстеження та іншими документами, Ви віддаєте, до свого електропостачальника, а інший залишаєте собі. Проєкт виготовляється згідно діючих будівельних норм. Ми гарантуємо повноту та відповідність проєктної документації для “Електроопалення”.


РЕКОМЕНДУЄМО

Для більшої економії встановіть додатково мультитарифний лічильник з програмою на двозонний параметр обліку (нічний тариф) та сплачуйте за електроенергію використану з 23:00 до 7:00 зі знижкою у 50% від діючого тарифу. Використовуйте автоматичні електроприлади з високим споживанням у нічний час (електроопалювальні пристрої, мультиварки, пральні машини, водонагрівачі тощо). Виконайте утеплення оселі та встановіть енергоефективні вікна. Додатково ознайомтеся зі статтею.


ЧОМУ МИ

 • Доступна ціна
 • Швидке виготовлення
 • Безкоштовна доставка
 • Оплата після отримання
 • Гарантія якості
 • Підтримка на всіх етапах отримання тарифу
 • Працюємо по всій Україні

МИ ПРОПОНУЄМО

ПРОЄКТ НА ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ

Для монтажу електроопалення та для збільшення встановленої потужності знадобиться проєкт реконструкції внутрішніх електромереж, який разом з іншими документами подається до Вашого енергопостачальника. ДЕТАЛІ


Діють спеціальні умови для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, ЖБК тощо). Вартість проєкту залежить від наповненості та цільового призначення. 


ВІДГУКИ

Будемо вдячні за залишений відгук про придбаний продукт “Проєкт реконструкції внутрішніх електромереж”. Опишіть, що Вам сподобалось або не сподобалось, чи досягнута кінцева мета використання проєкту – наприклад отримання електротарифу або збільшення потужності. Відгук можна залишити на цій сторінці або на майданчику Prom.ua (потрібна реєстрація). Дякуємо.